Сатууmall.country.TRКөрүүлөр 14
Catalyzer | $1.27/kg
Клей катализатор для сито ткани 1*15kg - 19$
Түп нускасын ачуу
1*15公斤的催化剂胶水,价格为19美元。
| Материал | catalyzer |
| Баа | ¥1.27 USD/kg |
| Мамлекет / аймак | mall.country.TR |
| Жайгаштырылган убакыт | 2022-11-02 02:00 |
Клей катализатор для сито ткани 1*15kg - 19$
1*15公斤的催化剂胶水,价格为19美元。
| Материал | catalyzer |
| Баа | ¥1.27 USD/kg |
| Мамлекет / аймак | mall.country.TR |
| Жайгаштырылган убакыт | 2022-11-02 02:00 |