تەمىناتmall.country.TRكۆرۈلۈشى 13
Catalyzer | $1.27/kg
Клей катализатор для сито ткани 1*15kg - 19$
ئەسلى نۇسخىسىنى كۆرۈش
1*15公斤的催化剂胶水,价格为19美元。
| ماتېرىيال | catalyzer |
| باھا | ¥1.27 USD/kg |
| دۆلەت / رايون | mall.country.TR |
| ئېلان قىلىنغان ۋاقتى | 2022-11-02 02:00 |
Клей катализатор для сито ткани 1*15kg - 19$
1*15公斤的催化剂胶水,价格为19美元。
| ماتېرىيال | catalyzer |
| باھا | ¥1.27 USD/kg |
| دۆلەت / رايون | mall.country.TR |
| ئېلان قىلىنغان ۋاقتى | 2022-11-02 02:00 |